Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Hvordan skal jeg male stua?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-08-23, 17:55   #22
Pøblis
Panzerekstremfeminist
 
Pøblis sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 19.234
Blogginnlegg: 357
Pøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvordan skal jeg male stua?

Opprinnelig lagt inn av Maverick, her.

Min erfaring med knallgrønne vegger overalt er at det funker strålende med alt det grønne utenfor også, men min grønne er fargesterk da. Ville egentlig trodd også at grønt utenfor forsterker grønntonen i grågrønne varianter? Hvertfall hvis man også følger opp med noen klargrønne elementer inne, puter eller vaser og grønne planter etc.

Jeg har treasure og antique green i nyhuset, og det er grønt inne når det er grønt ute og jeg liker det - men det kommer jo helt an på om man synes grønt er skjønt eller ikke. (Jeg elsker det!) Jeg vet om folk som syntes det ble overkill og malte om.

Og nå har jeg dessuten lest alt som står i HI litt nøye, og så at det var gult Tally ikke ville ha for mye av - ikke grønt.

Jeg synes treasure er helt nydelig og tror den passer veldig bra til både teak, oransje og grått.

__________________
I myself have never been able to find out precisely what feminism is: I only know that people call me a feminist whenever I express sentiments that differentiate me from a doormat or a prostitute. Rebecca West

Sist redigert av Pøblis : 22-08-23 kl 18:10.
Pøblis er aktiv nå   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no