Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Kan noen anbefale airfryer som kan brukes som «mikro»?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-08-23, 12:43   #1
Input
Bør lage seg en tittel selv
 
Input sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2010
Hvor: Oslo
Innlegg: 25.715
Blogginnlegg: 159
Input har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Kan noen anbefale airfryer som kan brukes som «mikro»?

Opprinnelig lagt inn av Elise, her.

Brukte den i dag morges til baguetter, men før det kan jeg ikke huske sist vi brukte vår.

Hva er fordelen med å bruke AirFryer? Vi har hurtigoppvarmingsfunksjon på stekeovnen, så det tar bare noen minutter å få den varm. Det har aldri falt meg inn å bruke noe annet enn stekeovnen.

Storebror bruker den til alt mulig, han lærer på TikTok. Han koker egg, steker ostesmørbrød og lager fries mest.

Opprinnelig lagt inn av Lhi-My, her.

Det går helt fint å poppe popcorn i airfryer altså. Ikke det at det blir gjort særlig ofte her, det er kjappere i Micro, men mulig er det.

Hva slags popcorn? Micropopcorn i pose?

__________________
♥ Storebror, des. 2010 Lillesøster, mar. 2020 ♥

Innanfor den er kvar av oss einsam,
og det skal vi alltid bli.
Input er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 20-08-23, 12:47   #2
Lhi-My
Bør lage seg en tittel selv
 
Lhi-My sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2009
Innlegg: 5.162
Lhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt av
Standard

Sv: Kan noen anbefale airfryer som kan brukes som «mikro»?

Opprinnelig lagt inn av Input, her.



Hva slags popcorn? Micropopcorn i pose?

Nei, vanlig popcorn fra pose ment brukt i kjele, sammen med litt smør eller olje. Jeg tror det ligger mange videoer på dette rundt om på nett, det var ett sv mine barn som testet dette etter å ha sett det på TikTok eller Insta eller hva det var. Popcornet ble godt, det, men det lenger tid enn i micro, så her har det ikke blitt gjentatt.

Lhi-My er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no