Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Solbrillene til Moxnes, vennene til Trettebergstuen og aksjene til Borten Moe

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-07-23, 10:42   #11
Milfrid
Shake it out!
 
Milfrid sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Hvor: Stavanger
Innlegg: 15.925
Blogginnlegg: 65
Milfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Solbrillene til Moxnes og vennene til Trettebergstuen

Opprinnelig lagt inn av Tjorven, her.

Jeg mener at stjelingen er sterkt uheldig, men noe man kunne tilgitt. Juginga i etterkant er langt verre.

Dette. Dette og teit bortforklaring med «jeg fikk panikk og stjal fordi jeg var redd for hva de ville si hvis jeg leverte tilbake». Alle kan gjøre feil. Men da tar man for pokker ansvar og innrømmer hva man gjorde.

Jeg begriper ikke, gitt at Rød faktisk kjøper forklaringen hans, selv etter å ha sett den videoen som tydelig motbeviser påstanden om ar brillene ble med av butikken ved et uhell, synes at en leder som får panikk i en slik situasjon fortsatt kan være en leder. Og jeg forstår ikke at de, om de ikke tror på det, kan velge å beholde en leder som takler kriser på dette viset.

Jeg håper for partiets skyld at dette er en «ikke spark folk som ligger nede»-greie, og at han får anledning til å trekke seg selv som en litt mer «ærefull» avgang.

Når det er sagt så synes jeg pressen skal roe ned. Vi vet det var simpelt tyveri, vi vet det var løgn og løping fra skanse til skanse. Og uavhengig av støtten fra eget parti, vet nok Moxnes også det. Selvpåført eller ei, dette er neppe lett å stå i.

__________________
Now it's nothing but MY way!
Milfrid er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no