Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Detective For A Day

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-04-23, 10:50   #20
Niobe
Personlig pessimist
 
Niobe sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 28.081
Blogginnlegg: 11
Niobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Detective For A Day

Vi har testet! Det var veldig gøy, men vanskeligere enn jeg hadde trodd! Det var mye mer omfattende, og små detaljer var veldig viktige.

Noen tips:

- Vær forsiktig når mappen tas ut av konvolutten, for alt ligger løst oppi og kan ramle ut.
- Den første instruksjonen kan gi deg inntrykk av at du ikke trenger, men se for all del gjennom ALT materialet helt fra starten. Det er MYE, så lag et system. Det var små ting vi overså, for det forsvant i mengden.
- Vi ventet lenge med å bruke hint, men om vi hadde gjort det tidligere, så hadde vi nok forstått opplegget bedre.

Alt i alt, så var det gøy og engasjerende! Men spisebordet på hytta var nesten litt lite til å holde orden og oversikt på alt. Minsten på 12 fattet særlig interesse for en bit av bevismaterialet, og serverte oss fortløpende informasjon derfra. 17-åringen synes det innebar fryktelig mye lesing, til underholdning å være.

__________________
«If you can’t be a good example, at least be a horrible warning.»
- Aileen Wuornos, seriemorder
Niobe er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no