Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Oppvaskmaskin - hete tips?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-02-23, 10:32   #1
Hyacinth
Kontrollfrik
 
Hyacinth sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Sammen med Richard
Innlegg: 39.231
Hyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Oppvaskmaskin - hete tips?

Opprinnelig lagt inn av -ea-, her.

Er det ikke derfor man monterer en metallplate under benkeplaten, over oppvaskmaskinen? Fulgte med min oppvaskmaskin ihvertfall (selv om den ikke åpner seg selv).

Jo, kanskje. Men jeg ser jo hos oss at frontene tar skade på sidene også. Uansett tørker det i maskinen her. Etter en stund. Er jeg hjrmme, tar jeg ut straks.

Hyacinth er aktiv nå   Svar med sitat
Gammel 11-02-23, 13:44   #2
Timar
Klar
 
Timar sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Sentralt
Innlegg: 11.030
Blogginnlegg: 56
Timar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt av
Standard

Sv: Oppvaskmaskin - hete tips?

Opprinnelig lagt inn av Hyacinth, her.

Jo, kanskje. Men jeg ser jo hos oss at frontene tar skade på sidene også. Uansett tørker det i maskinen her. Etter en stund. Er jeg hjrmme, tar jeg ut straks.

Det blir ikke tørt i min fra Bosch uten å åpne døra. Jeg er så lei av å stable våte matbokser til tørk på kjøkkenbenken!


Vi fikk fuktskader over den gamle oppvaskmaskina. Det skyldes en feil slik at den ble stående å dampe veldig lenge.

Timar er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no