Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Hvor godt liker du julen?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

Se resultatene: Hvor godt liker du julen?
1 4 3,25%
2 5 4,07%
3 5 4,07%
4 9 7,32%
5 12 9,76%
6 6 4,88%
7 18 14,63%
8 18 14,63%
9 17 13,82%
10 29 23,58%
Deltakere: 123. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-12-22, 22:07   #35
veobra
på slep
 
veobra sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2009
Innlegg: 11.270
veobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hvor godt liker du julen?

Jeg stemte 9, kanskje 8. Jeg er veldig glad i jula. Vi har prøvd, og feilet, oss frem til en form som passer oss. Fokus på samvær, gaver til alle med mest fokus på barna.

Vi har valgt bort en del klassiske jule-greier, vasker lite, drar knapt på besøk, sover hjemme og baker fordi det er koselig. Vi kjøper ferdig det meste av mat og godis. Steker ribbe, men kjøper feks. medisterkaker ferdig.

Det er stress hvert år. Jeg har skjønt at jeg er sånn, sent ute.

__________________
S.E.& O.
veobra er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no