Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Går du i kirken julaften?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-12-22, 22:48   #24
Svanen
trenger lading
 
Svanen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Hvor: Oppland
Innlegg: 5.471
Blogginnlegg: 61
Svanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Går du i kirken julaften?

Ja. Begynte da mine 2 eldste begynte å synge i barnekor da var ganske små. Går stort sett hvert år, men noen ganger har det ikke passet. Stemningen, roen og vakre julesanger/salmer. Min 18 åring som er ellers en "eremitt" for tida svarte ja med største selvfølge da jeg spurte hvem som ville være med. Så mine 3 hjemmeboende barn og mine foreldre ble med. Samboer ble ikke med i år, han besøkte sin far som er på sykehuset nå i jula.

__________________
99, 00, 04, aug. 14
Svanen er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no