Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Snart 7 åring fikk kjøpe røyk.

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-10-06, 15:25   #12
Mor til 4
Nattrangler
 
Mor til 4 sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 3.493
Mor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Snart 7 åring fikk kjøpe røyk.

Det skal jo ikke ha noe å si at vi kjenner han godt eller, at vi handler der hver dag og at han vet at jeg røyker prince menthol (han sier at det stort sett bare er jeg som kjøper det der, så han tar det inn bare for meg)
Og ikke gjør en sånn for å være snill eller, han vet vi har hatt ei tøff uke med mange timer på sykehuset hos mamma.
Hadde jeg enda ringt å spurt om det var greit så hadde jeg forstått dette, eller at jeg hadde sendt med han en lapp. men jeg hadde jo ikke det eller.
Er spent på hva han sier til mannen da han er innom der i dag.

__________________
Jente 90- gutt 96 - gutt 99 - gutt 03
Mor til 4 er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no