Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Legoland og Løveparken på en helg - effektiv reisemåte?

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-09-22, 13:15   #7
Timar
Klar
 
Timar sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Sentralt
Innlegg: 11.004
Blogginnlegg: 56
Timar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt av
Standard

Sv: Legoland og Løveparken på en helg - effektiv reisemåte?

Du kan ta Superspeed fra Larvik 17.30 på fredag. Det tar 4 timer over. Prisen nå ser ut til å være under 1000 kroner inkludert bil. Ulempen er jo at du må ha overnatting på andre siden. Fordelen er at dere antagelig sover bedre på hotell enn på båt. Jeg sov i hvert fall ca ingenting på båten Oslo - Fredrikshavn da vi tok den.

Hjem går båten fra Hirtshals klokka 22, så da er dere ikke i Larvik før 2 på natta. Å kjøre fra løveparken ser ut til å ta ca 9 timer om du kjører via Skåne.

Jeg kan anbefale Legoland på høsten! Vi var der i høstferien et år, og det var knapt kø så vi kunne gjøre alle aktiviteter til vi var fullstendig lei dem.


Sist redigert av Timar : 07-09-22 kl 13:23.
Timar er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no