Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Hjelp, jeg skal arrangere hjemmekonfirmasjon

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-05-22, 08:18   #19
Kaprifol
Kjernesnill
 
Kaprifol sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 6.458
Blogginnlegg: 89
Kaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hjelp, jeg skal arrangere hjemmekonfirmasjon

Mat: Hva med å bestille sushi? Det har vi tenkt å gjøre, skal ha det som en del av koldtbordet.
- Ost og kjeks på fat. Kan stå i bod.
- Gode pølser som stekes i biter og varmes opp i stekeovn. Ferdig stekte pølser kan sikkert stå ibod.
- Karbonader. Samme med disse.
- Salat: Vi har tenkt å ha en grønn salat, en gresk salat og en brokkolisalat. Salater kan lett delegeres til noen som tar med på dagen.
- Pai. Jeg lager og steker på forhånd, fryser ned og skal tine og varme opp på dagen. Du kan lage dem dagen i forveien og sette i kald bod.

Bordkort og servietter bør noen gjøre i stand på forhånd. Jeg syns det er stress å brette mange servietter, derfor vil jeg få hjelp av en bestemor til å ordne det. Vi skal være 50, så det er litt jobb.

Tipset om oppbevaringsbokser var veldig lurt, det må jeg huske på selv. Vi skal ha i eksmannens jobblokale, og der er det jo sikkert ikke slikt. Jeg må ta det med hjemmefra.

__________________
2003 - 2007

Fake it 'til you make it
Kaprifol er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no