|
|||||||
| Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
Bør lage seg en tittel selv
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Tromsø
Innlegg: 2.897
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: SAU - spørsmål og endelig tretti.....Gratulerer med gårsdagen. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Ad astra
|
Sv: SAU - spørsmål og endelig tretti.....
SKal spise litt kake i morgen, men ellers ble det en svææært rolig feiring...
__________________
Høst(Vesla 2002, Junior 2010, Knøttet 2015) Though my soul may set in darkness, it will rise in perfect light; I have loved the stars too truly to be fearful of the night. |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Introvert optimist
|
Sv: SAU - spørsmål og endelig tretti.....Gratulerer så mye med vel overstått. Jeg har sittet i SU som vi kaller det i fem år, fire av dem som leder. Det er bare spennende og interessant synes jeg, slettes ikke farlig.
__________________
Nenne Storesøster (juli -99), Storebror (mars -02), Lillebror (oktober -04) |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Glamorøs
|
Sv: SAU - spørsmål og endelig tretti.....Grattis med vel overstått!
Det er spennende å være i SU (som det kalles her, regner med at det er det samme), jeg har nettopp meldt meg frivillig til andre året. Hos oss består jobben i to faste møter i forkant av foreldremøtene, være kontakt/talsperson for foreldre i saker som angår flere, arrangere to fester og to dugnader. Men i forhold til det så setter man alltid sammen en arrangemenskommite, så det er ikke noe vi trenger å gjøre helt selv. I tillegg orger jeg gaver til ansatte som skal slutte.
__________________
|
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|