Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Når man selger hus, hva skal være igjen i huset?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-02-22, 21:18   #16
millact
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 53.274
millact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Når man selger hus, hva skal være igjen i huset?

Opprinnelig lagt inn av Stompa, her.

Har dere ikke fått oversikt fra megler over hva som skal følge med? Vi selger nå, og oversikta ligger ved prospektet. Megler spesifiserte at når vi godkjenner prosjektet, bekrefter vi samtidig at vi har lest og godkjent denne oversikta med mindre vi skriver noe annet i prospektet.

Ja. Står at vegglamper kan tas med. Men finner ingenting om hyller. Men de husket dem og ønsket dem, så da må de nesten få dem.

__________________
05 og 08
millact er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no