Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Konfirmant 2021

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-08-21, 23:41   #1
jolie
Kom ut av tellinga.
 
jolie sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 8.462
Blogginnlegg: 201
jolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt av
Standard

Sv: Konfirmant 2021

Så kjedelig Meisje.

Vi har konfirmasjon på søndag, og her skal konfirmanten på telttur ons-tors. Med livredning i vann utendørs. Kaldt vann i marka. Det er meldt ca ti grader og regn. Med uvanlig sterk vind. Vi har kjøpt inn ullundertøy, vanntette sko og en ullgenser. Det må bare gå som det går. Vurderte å bestille test til fredag i tilfelle rottefelle, men pga stort smittetrykk i kommunen er første ledige time på lørdag.

__________________
- 06 og 07 -
jolie er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 30-08-21, 16:54   #2
Lavender
Passe aktiv
 
Lavender sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2010
Hvor: Sentralt
Innlegg: 11.292
Lavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Konfirmant 2021

Trist Mesje, håper dere får gjennomført fest snart.

Vi var 22 stk hjemme i går, de aller fleste fullvaksinerte. Flott dag på alle måter. Men 2006 ungen våknet med sår hals, tett nese og vondt i hodet. Vi brukte nær to timer på å komme igjennom korona telefonen. Fikk vite at det er mange unge med korona etter skolestart, konfirmasjoner og cuper. Vi venter i spenning. En av hennes venninner fikk også avlyst festen i går, hun fikk beskjed i Oslo Konserthus om at familien hadde karantene.

__________________
06 & 08 .
Lavender er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 31-08-21, 19:13   #3
Bean
Erfaren
 
Bean sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2010
Innlegg: 1.122
Bean er populærBean er populærBean er populær
Standard

Sv: Konfirmant 2021

Vi skal ha konfirmasjon på lørdag. Fikk akkurat mail fra Human-Etisk forbund at at kommuneoverlegen har anbefalt at alle konfirmanter tar en hurtigtest kvelden før seremonien pga økt smitte i kommunen.

Vi er jo inne i et testregime nå siden det er smitte i minste sin klasse. Test i dag, torsdag og lørdag har vi blitt fortalt. Hun har ikke vært på skolen denne uka, men vurderer å sende henne i morgen om hun får negativ test i ettermiddag. Kanskje litt for risikabelt med tanke på konfirmasjonen til helga. I følge henne var 2/3 av klassen hjemme i dag selvom nasjonale regler tilsier at de ikke skulle vært i karantene. Mange nervøse foreldre har postet på klassen Facebook side.

Vi skal ha selskapet hjemme og det er ikke så mange gjester, men noen kommer jo langveis for denne dagen. Alle de faste gjestene er fullvaksinert, men i tillegg kommer korpset til minstemor innom og spiller. Der er det vel knapt noen som er vaksinert. Vi krysser fingre og tær at dette skal gå bra.

__________________
2003 & 2006
Bean er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no