Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Hvor stort hus har du - og er du fornøyd med størrelsen?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-08-21, 09:02   #1
meisje
Kleintje I + II
 
meisje sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Innlegg: 6.588
meisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Hvor stort hus har du - og er du fornøyd med størrelsen?

Opprinnelig lagt inn av millact, her.

Vi flytter, så her pakkes det.

Lykke til, det høres riktig ut, dere har jo ønsket å flytte lenge. Oppfordrer deg til å pusse opp det meste før dere flytter inn, det er lettere enn å gjøre det når dere bor oppi rotet.

__________________
Meisje & Storebror & Lillebror
meisje er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 08-08-21, 09:51   #2
millact
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 53.286
millact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Hvor stort hus har du - og er du fornøyd med størrelsen?

Opprinnelig lagt inn av meisje, her.

Lykke til, det høres riktig ut, dere har jo ønsket å flytte lenge. Oppfordrer deg til å pusse opp det meste før dere flytter inn, det er lettere enn å gjøre det når dere bor oppi rotet.

Enig, men da er det blitt skikkelig høst. Lettere om våren?

__________________
05 og 08
millact er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 08-08-21, 10:11   #3
Drømmedama
keep on dreaming
 
Drømmedama sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2010
Innlegg: 4.894
Drømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hvor stort hus har du - og er du fornøyd med størrelsen?

Vanskelig, selve flyttingen, selv om det er stress, ville jeg tenkt er en god mulighet til å kvitte seg med alt du ikke trenger og alle hvisomatteting vi oppbevarer… Jeg ville fulgt magefølelsen. Hvilket hus liker du best? Hvilket er koseligst, finest, hvor liker du helst å slappe av i sofaen, lage mat, hvilket hus er det best stemning i? Hvilket hus vil du helst våkne opp i? Invitere gjester til? Ha julaften i?
Hvis du kan tjene litt på å bytte bolig, høres litt sånn ut, og legger de pengene i oppgradering av den nye boligen, hvordan vil det slå ut på vektskålen?

Drømmedama er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no