Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Ambulanse nektet å ta med seg voldsoffer (VG)

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-08-07, 21:22   #11
him
Leser
 
him sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 18.010
Blogginnlegg: 5
him har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Ambulanse nektet ta med seg voldsoffer (VG)

Opprinnelig lagt inn av Irma, her.

Jeg kjenner ingen av de involverte, jeg kjenner ikke saken inngående. Men rent hypotetisk og på generelt grunnlag kan en ambulansearbeider komme bort i sin egen voldtektsmann. Eller sin mors drapskvinne. Jeg regner allikevel med at ambulansepersoneller pliktig å hjelpe et hvert menneske i nød, uansett hvilket forhold man har til vedkommende.

Jeg vet ikke om du tenker på denne spesifikke saken eller rent generelt? Generelt sett vil jeg si at jeg er enig, det kan være en historie man ikke vet noe om. Men i denne spesifikke saken? Jeg tror ikke det. Det var jo ikke en person, men to. Jeg tror sjangsen for at to ambulansearbeidere støter på den ene personen som har voldtatt dem begge er veldig liten.

__________________
"The further a society drifts from the truth, the more it will hate those that speak it." - George Orwell
him er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no