Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

Bridgerton - verdt å se?

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-01-21, 11:32   #11
C3PO
Earthling
 
C3PO sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Hvor: Oslo
Innlegg: 5.159
C3PO er et glitrende lys på stjernehimmelenC3PO er et glitrende lys på stjernehimmelenC3PO er et glitrende lys på stjernehimmelenC3PO er et glitrende lys på stjernehimmelenC3PO er et glitrende lys på stjernehimmelenC3PO er et glitrende lys på stjernehimmelenC3PO er et glitrende lys på stjernehimmelenC3PO er et glitrende lys på stjernehimmelenC3PO er et glitrende lys på stjernehimmelenC3PO er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Bridgerton - verdt å se?

Det med fargene gjaldt vel mest en bestemt familie, tror jeg, og det ble nevnt som merkelig i første episode, om jeg husker rett. Jeg likte at det var colorblind casting i rollene. Det er kanskje ikke så rart, når serien kommer fra Shondaland. De begrunner det også med at det har vært litt diskusjon om dronningens herkomst, men det virker på meg som om argumentene er blitt motgått.

Jeg synes at serien var underholdende, men tåpelig til tider. Mye frem og tilbake. Absolutt et hakk over mye annet som serveres som underholdning for tiden, så jeg kan godt se flere sesonger. Jeg er mest fornøyd med å ha gjettet riktig om seriens mysterie.

C3PO er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no