Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Fortell meg om Lillomarka

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-01-21, 00:32   #14
Blånn
Bør lage seg en tittel selv
 
Blånn sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Innlegg: 8.348
Blogginnlegg: 17
Blånn er kulere enn de flesteBlånn er kulere enn de flesteBlånn er kulere enn de flesteBlånn er kulere enn de flesteBlånn er kulere enn de flesteBlånn er kulere enn de flesteBlånn er kulere enn de flesteBlånn er kulere enn de flesteBlånn er kulere enn de flesteBlånn er kulere enn de flesteBlånn er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Fortell meg om Lillomarka

Når det kommer litt mer snø er det også fint å gå innover fra Badedammen på Grorud, langs Steinbruvann og opp forbi Romstjern. Det er slak motbakke innover og slak bakke ned igjen. Det er av og til salg av vafler på Krutthuset når det er sesong.

Ved Krutthuset kan dere også ta av til venstre mot Breisjøen. Da er det nedover til Breisjøen og dere kan gå rundt til parkeringen ved Huken eller parkeringen ved Lilloseter. Det går buss langs Anmerudveien slik at dere kommer dere tilbake til Badedammen.

__________________
Blånn, Storebror (-99), Lillemann (-03) og Houdini (-05)

Behind every great man is a woman rolling her eyes.
-Jim Carrey-
Blånn er aktiv nå   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no