Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Gruffetråden #6

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Lukket tråd
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-10-20, 13:27   #1
Isprinsessen
Bør lage seg en tittel selv
 
Isprinsessen sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2009
Innlegg: 4.253
Isprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt likt
Standard

Sv: Gruffetråden #6

Opprinnelig lagt inn av Blondie, her.

Alt er budsjettmessig krise. Det er hull oppe på siden i Doc Martens, Rieker har løsnet foran (som Tøflus).

Oppvaskmaskinen har surret lenge, jeg har prøvd det meste. Kjøpt dyr rens, brukt kjerringråd, vasket alle filtre (sju ganger) og sjekket sluket. Ingenting hjelper.

Vi hadde små tomatstener som satt fast i de armene som spruter ut vann og snurrer rundt om du forstår. Prøv å se om du kan åpne de.

Isprinsessen er ikke aktiv  
Gammel 29-10-20, 13:54   #2
Neket
Har diplom
 
Neket sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 14.799
Neket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt av
Standard

Sv: Gruffetråden #6

Opprinnelig lagt inn av Isprinsessen, her.

Vi hadde små tomatstener som satt fast i de armene som spruter ut vann og snurrer rundt om du forstår. Prøv å se om du kan åpne de.

Mais er også en synder der.

Våre kan ikke åpnes, jeg skjønner virkelig ikke greia? Alt hadde jo vært så mye lettere hvis man kunne ta de fra hverandre - nå man jo være mester i sånn labyrint-spill fra barndommen for å få det ut.

Jeg er forkjøla og sur.

Neket er ikke aktiv  
Lukket tråd

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no