Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon

Reparere eller kjøpe ny mobil?

Kommunikasjon Forum for data, biler og "duppeditter", samt annen kommunikasjon.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-06-20, 15:57   #6
frukt
finner ut av mye
 
frukt sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2013
Innlegg: 25.614
Blogginnlegg: 267
frukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt av
Standard

Sv: Reparere eller kjøpe ny mobil?

Opprinnelig lagt inn av polarjenta, her.

Om den er under 2 år så ville jeg sjekket om jeg kunne fått det på garantien. Da vil jeg tror at du kan få en lånetlf i mellomtiden.


Jeg har vært innom butikken (Telenor) og spurt om det, og fikk til svar at det kan hende det går på garantien, og det kan hende jeg må betale for det hvis de mener at det er brukerfeil. Må jeg betale vil det koste over 1000 kr. Men den eneste måten å finne ut av det på er å sende den inn.

Hos Ice kan jeg få en ny Nokia 5.3 for 1190 kr med 12 mnd. binding, og så kom jeg over release.no som leier ut brukte mobiler, så nå er jeg veldig i tvil om hva jeg skal gå for.

__________________
And I said to my body, softly, "I want to be your friend.
It took a long breath and replied, "I've been waiting my whole life for this."
~ Nayyirah Waheed ~
frukt er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no