Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hvordan går det med hjemmeskole?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-03-20, 10:45   #1
Pesten
Bør lage seg en tittel selv
 
Pesten sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2011
Innlegg: 2.802
Pesten imponerer mange og er sikkert smartPesten imponerer mange og er sikkert smartPesten imponerer mange og er sikkert smartPesten imponerer mange og er sikkert smartPesten imponerer mange og er sikkert smartPesten imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Hvordan går det med hjemmeskole?

Opprinnelig lagt inn av zinatara, her.

De to minste går det nokså bra med. Største har utfordringer med skolen som ikke hjemmeskole løser og jeg har ikke tro på at jeg skal kunne løse dette noe bedre enn lærerne vanligvis klarer. Var uansett i en situasjon med såpass mye skolevegring at det nok er mulig at hun lærer mer nå. Men utfordrende når hun er lite selvstendig, men nekter å vise det hun gjør eller ta imot hjelp.

I går hadde gutten eksperiment i naturfag som medførte at jeg måtte lete huset rundt etter en ballong. Men fant til slutt.

Hvor gammel er hun? Høres ut som min yngste tenåring

__________________
Storebror 01, mellomsøster 02 og lillesøster 05.
Pesten er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 26-03-20, 11:46   #2
zinatara
Bør lage seg en tittel selv
 
zinatara sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2011
Innlegg: 6.804
zinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Hvordan går det med hjemmeskole?

Opprinnelig lagt inn av Pesten, her.

Hvor gammel er hun? Høres ut som min yngste tenåring

10-klassing

zinatara er aktiv nå   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no