Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Haddy og boka

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-10-19, 13:13   #11
Gaia
villende
 
Gaia sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 14.864
Blogginnlegg: 249
Gaia har et rykte de fleste bare kan drømme omGaia har et rykte de fleste bare kan drømme omGaia har et rykte de fleste bare kan drømme omGaia har et rykte de fleste bare kan drømme omGaia har et rykte de fleste bare kan drømme omGaia har et rykte de fleste bare kan drømme omGaia har et rykte de fleste bare kan drømme omGaia har et rykte de fleste bare kan drømme omGaia har et rykte de fleste bare kan drømme omGaia har et rykte de fleste bare kan drømme omGaia har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Haddy og boka

Opprinnelig lagt inn av rine, her.

Jeg synes det er helt uproblematisk å diskreditere Tajik, det er jo ikke akkurat som om hun ikke har utnyttet dette for egen vinnings skyld. Å i tillegg til å bli kvitt sin fremste konkurrent få framstå som "dypt bekymret" på varslenes vegne, er jo bare en ekstrabonus for henne.

Har det slått deg at årsaken til at Tajik har "problemer" med TG kan handle om hvordan han behandler andre, ikke bare kvinner, men folk med mindre makt enn det han har, og at det ikke handler om at han er hennes "fremste konkurrent"?

At maktkampen er en kamp mellom ei som grunnleggende sett er "hel ved", som bryr seg om andre, og ønsker å være en skikkelig person og en som vet å misbruke makten sin så fort muligheten byr seg?

Det som har forsvunnet helt i denne saken er at det også var en del varsler knyttet til TGs behandling av rådgivere i AP i forbindelse med valgkampen i 2017. Men siden det har mer karakter av arbeidsrettslig varsling mot en leder, så har det fått veldig lite dekning i media.

Gaia er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no