|
|||||||
| Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
Bør lage seg en tittel selv
|
Sv: Gruffetråden # 4Jeg har stilt opp på dugnad for familien i alle år. I dag er minsten på cup og vi har dugnad med korpset. Jeg har lyst til å reise opp for å se kamper. Det har blitt vanskelig for mannen, for når skal han få tid til å trene.
__________________
Blånn, Storebror (-99), Lillemann (-03) og Houdini (-05) Behind every great man is a woman rolling her eyes. -Jim Carrey- |
|
|
|
|
#2 |
|
Hekta
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Indre Østlandet
Innlegg: 7.950
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Gruffetråden # 4
Hvis han hadde stått opp 7 også hadde han vel rukket trening? Her ser det ut som det er dannet seg et mønster som burde brytes. En viss rettferdighet i fordeling av egentid og hva man tar ansvar for i felleskapet bør det være. Men etter mange år er det vel vanskelig å bryte slike mønster. Dra på kamp med god samvittighet!!!
__________________
95, 99, 04 |
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|