Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Road trip fra NY til Florida

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-05-19, 15:11   #1
Neket
Har diplom
 
Neket sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 14.791
Neket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt av
Standard

Sv: Road trip fra NY til Florida

Opprinnelig lagt inn av Fløyel, her.

Mrk!! De siste årene vi har vært på vestkysten å badet har det vært opp mot 33 grader i vannet, ikke akkurat avkjølende. Så hvis man ønsker strandliv og avkjøling, har store barn som liker bølger og lek så er østkysten å anbefale.

Ja, det kunne jo vært en ide. Vi har vært på vestkysten tidligere (Naples og Clearwater), men aldri på vestkysten. Har du noen tips til hvor vi kan dra eventuellt? Helst ikke så langt sør.

Neket er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 21-05-19, 15:20   #2
Fløyel
~~~~~~~
 
Fløyel sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 16.291
Blogginnlegg: 30
Fløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Road trip fra NY til Florida

Opprinnelig lagt inn av Neket, her.

Ja, det kunne jo vært en ide. Vi har vært på vestkysten tidligere (Naples og Clearwater), men aldri på vestkysten. Har du noen tips til hvor vi kan dra eventuellt? Helst ikke så langt sør.

Vi har kun bodd på Daytona, Cocoa Beach, Ft Lauderdale og i Miami.
Av de 4 stedene anbefaler jeg Ft Lauderdale, Cocoa Beach nr 2.

Cocoa ligger i nærheten av Merritt Island og Cape Kennedy, så der er det litt å ta seg til. Jeg synes forøvrig Cocoa er litt slitt. Vi ferierte der hvert år når jeg var barn og da var det nytt og "fresht", amerikanerne er ikke så gode på vedlikehold.

Ft Lauderdale har mye å by på, og vesentlig roligere enn Miami. Norwegian kjører direkte fra Ft Lauderdale, SAS fra Miami, her kan du finne gode priser på billetter.

__________________
<<< When nothing goes right - go left >>>
Fløyel er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no