Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Beregne drikkevarer, 37 mennesker

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-05-19, 13:56   #23
Tallulah
Glamorøs
 
Tallulah sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 60.553
Blogginnlegg: 641
Tallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Beregne drikkevarer, 37 mennesker

Opprinnelig lagt inn av Stompa, her.

Er eplemost til mat vanlig? Det har jeg faktisk aldri hørt om eller fått. Tror ikke jeg har vært borti eplemost siden jeg var tenåring. Da sto den med brusen i butikken. Kan ikke huske å ha sett det på årevis (men har jo heller aldri sett etter).

Eplemost er jo veldig mye mer enn den ene flaska. Det er en type eplejus, ikke et merke på et bestemt produkt.

Disse fra Egge Gård er gode: https://www.eggegard.no/produkter/
Askim har mange ulike: https://afb.no/artikler/eplemoster

__________________

Tallulah er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no