Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Felleski

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-02-19, 09:45   #34
Cumulus
Bør lage seg en tittel selv
 
Cumulus sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2011
Innlegg: 3.647
Cumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Felleski

Opprinnelig lagt inn av Magica, her.

Men cumulus, er det like glatt uansett? Er det bakglatt hvis du går rett opp i en slak oppoverbakke, omtrent som du skulle gått på beina-stil? Er det dårlig feste når du går klassisk ski og sparker fra? Er det like glatt i sporet som utafor?

Jeg har hatt mine felleski inne til preparering nå og de er faktisk ganske glatte blitt! Men jeg merker forskjell nå som jeg har brukt dem litt, mye bedre feste.

Jeg har bare prøvd dem en gang, ble liggende med vond rygg etterpå og har ikke turd å prøve etter det. De var glatte overalt, også på flaten. Jeg skled bortover og sleit med å holde meg på bena.

Cumulus er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no