Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Jeg savner Brødboksen!

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-01-19, 23:09   #19
Guttemammis
Sjokoholiker & hjemmekjær
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 8.309
Guttemammis er virkelig godt liktGuttemammis er virkelig godt liktGuttemammis er virkelig godt liktGuttemammis er virkelig godt liktGuttemammis er virkelig godt liktGuttemammis er virkelig godt liktGuttemammis er virkelig godt liktGuttemammis er virkelig godt liktGuttemammis er virkelig godt liktGuttemammis er virkelig godt likt
Standard

Sv: Jeg savner Brødboksen!

Opprinnelig lagt inn av venla, her.

Morgenlevering i Trondheim er bra på levering. Men det er ikke veldig ferskt. Bruker det likevel av og til når vi er helt tomme for brød og ikke gidder å bake på søndags kveld.

Vi har alltid fått ferske brød, som ferske fra butikken. Men ikke varme som rett fra bakeriet. Vi bor i Sørum utenfor Oslo, mamma bor i Oslo og skryter veldig av de hun har fått på døra.

Guttemammis er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no