Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Forteller du «taushetsbelagte ting» til partneren din?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-01-19, 00:15   #1
rine
Halloen!
 
rine sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 20.392
rine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Forteller du «taushetsbelagte ting» til partneren din?

Noen ganger, men ikke ting som noen har bedt meg om å holde for meg selv. Dersom jeg velger å fortelle noe til mannen min, vet jeg at han holder tett, og det samme gjelder dersom han forteller meg noe.

rine er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 05-01-19, 00:26   #2
007
© All rights reserved
 
007 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Vest
Innlegg: 20.450
Blogginnlegg: 57
007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Forteller du «taushetsbelagte ting» til partneren din?

Opprinnelig lagt inn av rine, her.

Noen ganger, men ikke ting som noen har bedt meg om å holde for meg selv. Dersom jeg velger å fortelle noe til mannen min, vet jeg at han holder tett, og det samme gjelder dersom han forteller meg noe.

Dette.
Mye av det som blir fortalt meg i fortrolighet er ting mannen min har null interesse av å vite. Jeg hadde nok fortalt om felles venner venter barn, skal skilles eller sliter alvorlig på grunn av spillegjeld/alkoholisme/sykdom, men ikke om Kari har fått nye silikonpupper eller om Marit synes mannen bruker for mye penger på golf. Sånn for å dikte opp noen eksempler i farten.

007 er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no