Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Gruffetråden

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-06-18, 20:25   #11
Myria
Eppur si muove.
 
Myria sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2012
Innlegg: 15.924
Myria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt av
Standard

Sv: Gruffetråden

Sommerfest i dag. Og med flere år med barnehagebarn har man etterhvert skjønt at det er det samme hver gang. Alle i samarbeidsutvalget vet at det er viktig at de stiller opp en time før og hjelper til med å ordne og at de må bli igjen og rydde etterpå og jeg avklarte med alle at de visste det og at de kunne stille opp, og sjekket senest i går at det fremdeles var greit og forklarte at det var viktig at de kom siden vi er så få som skal gjøre jobben. Men er det noen som dukker opp? Nei.
Jeg kommer aldri til å forstå at så mange synes det er greit å komme til dekket bord og så stikke straks festen er over uten å være med på ryddingen (veldig mange gadd ikke engang rydde av egen tallerken og glass, dette kan selv treåringer gjøre uten å bli fortalt det) og la to foreldre og barnehagepersonalet ta hele jobben alene. Jeg blir skikkelig sur av sånt.

__________________
It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.
2008 - 2011 - 2013
Myria er ikke aktiv  
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:32.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no