Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Seksuell trakassering - hvorfor finner vi oss i så mye?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-02-18, 21:35   #11
vixen
Bør lage seg en tittel selv
 
vixen sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2009
Hvor: Nordmøre
Innlegg: 8.893
Blogginnlegg: 8
vixen er kulere enn de flestevixen er kulere enn de flestevixen er kulere enn de flestevixen er kulere enn de flestevixen er kulere enn de flestevixen er kulere enn de flestevixen er kulere enn de flestevixen er kulere enn de flestevixen er kulere enn de flestevixen er kulere enn de flestevixen er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Seksuell trakassering - hvorfor finner vi oss i så mye?

Opprinnelig lagt inn av Pøblis, her.

Svarer for meg sjæl her - men jeg syne vel det er et direkte partsinnlegg når de sier at de vil vise at de fortsatt har tillit til ham. Saken handler jo om tillitsbrudd, han har jo vært sykemeldt helt frem til nå, og jeg synes de sier mye o at de tror på ham - og dermed IKKE på de som har varslet. D sier de hat tillit - sentralstyret har akkurat sagt at de ikke har det. Jeg tolker ikke dette som at noen går videre, jeg tolker det som et partsinnlegg.

Vi leser det nok litt forskjellig ,men jeg tolker stykket slik at de har tillit til ham som talsmann for regionen og den nye kommunen som nå etableres. At de vil ha en stemme inn til stortinget i disse nyetableringstider. Det er en stor sak og viktig for kommunene han nå tross alt representerer. Det går an å mene at man har tillit til ham på noen områder selv om man er enig i at han ikke har noe som tillitsvalgt i partiet å gjøre.

vixen er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no