Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Brødboksen

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 25-01-18, 09:49   #19
Tjorven
ej ikke møjkets heije
 
Tjorven sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 42.548
Blogginnlegg: 184
Tjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Brødboksen

Jeg innser at jeg trolig ikke er helt i målgruppa for dette. Jeg bor 50 meter unna en Kiwi som er åpen til kl 23 hver kveld (unntatt søndag). Vi har lenger vei til der bilen står parkert enn til butikken. Og når man må bestille innen kl 21 på Morgenlevering så krever det faktisk mer planlegging enn å handle i butikken.

Så vi bruker bare morgenlevering til å gi oss brød mandag morgen (for da har jo butikken vært stengt i over 24 timer). Og neste uke har mann og datter bursdag, så da tenkte jeg kanskje at jeg skulle bestille noe slik at vi fikk litt fancy frokost uten at jeg trengte å bake.

__________________
Snuppa 05, Knerten 07
Tjorven er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no