|
|||||||
| Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
Prettiest mess ever seen
|
Sv: SKAM - innlegg 3002-4000Jeg tror INTERNETTET går i opprør hvis det blir Noorhelm-kræsj, ass. Det er ikke verdt bryet.
__________________
Vi gjør alle så godt vi kan Og vi gjør alt feil. - No. 4 - |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Semiaktiv
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 31.264
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: SKAM - innlegg 3002-4000Det kan godt hende at yousana-konstellasjonen blir hengende i løse lufta, med noen flere blikk, hint og lovnader når han reiser til Tyrkia, og lar oss sitte igjen med et håp om at det skal ordne seg når de kommer tilbake, men det får vi aldri vite.
__________________
µ 05 07 07 |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Semiaktiv
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 31.264
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: SKAM - innlegg 3002-4000Jeg hørte forresten på nyhetene at de skal spille inn SKAM i USA. De skulle visst være veldig tro mot handlingen og karakterene i den opprinnelige serien. Jeg lurer veldig på hvordan de kommer til å løse russefokuset. Det er jo veldig mye i serien som dreier seg om det med russefeiring og russebuss.
__________________
µ 05 07 07 |
|
|
|
|
|
#4 |
|
villende
|
Sv: SKAM - innlegg 3002-4000
Bortsett fra alle de internasjonale fansene som er #Noorhell, da. |
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|