Sv: Konserter, mat og alkohol
Opprinnelig lagt inn av Nextlife, her.
Jeg opplever at det er mye klaging på forskjellig typer støy, og på veldig ulike typer konserter/arrangement med musikk.og jeg prøver å analysere meg frem til hva fellesnevneren her er.
Vamp og DDE var bare et eksempel (følte det var veldig et ytterpunkt ifht klassiske konserter )og har ikke spesifikke opplevelser med klaging på konserter med akkurat disse.
Jeg opplever det litt annerledes, de fleste gangene jeg har vært på konsert med voksent publikum synes jeg tolaransen for hyling, brøl, søling med ølglass og dårlig folkeskikk er skyhøy. Det går fint an å både nyte alkohol og synge med/veksle kommentarer med reisefølget sitt uten å forstyrre andre på mange typer konserter. (Klassisk og aukustisk blir noe annerledes.)
|