Sv: Sminkekurs for preteens?
Opprinnelig lagt inn av Hondacrv, her.
Eg hadde rett og slett sendt ho til ein flink hudpleier som kunne gitt råd og vink om korleis ein gjer slike ting utan at bryna kjem inn i rommet ti minutt før resten av deg. Min hudpleier sa at ho av og til fekk inn preteens som var sendt av mødrene på diskret vis.
(Eg las for øvrig sminkekurs for presten).
Ja, kva er det med øyenbrynmoten nutildags!? :knirk:
Opprinnelig lagt inn av Che, her.
Jeg vet ikke hva du legger i for mye sminke, men på bildet jeg har sett av dere to (fra operaen), så er hun pent sminket om ikke annet.
Det var min tanke og. Eg hadde sett føre meg mykje meir sminke utifrå det du har sagt om kva kampar du vel å ta og ikkje, her inne.
Opprinnelig lagt inn av Tjorven, her.
Eh. Jeg frykter at det er den første problemstillingen. Hun får det til, men jeg synes det er for mye. Jeg ser at det er mange på 16-ish som sminker seg helt likt, og jeg synes ikke det er pent på dem heller.
Kanskje jeg bare skal la det ligge?
Eg tenker at ein tolvåring har lyst til å vere sminka på same måte som dei på 16-ish som ho ser opp til og at det er ein del av det å vere 12.
__________________
People who wonder whether the glass is half empty or half full miss the point.
The glass is refillable.
|