Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Jåleforumet

Trenger tips ...

Jåleforumet Forum for hudpleie, hår, sminke, kropp mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-07-07, 10:48   #12
Honda
Type R ;)
 
Honda sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Nord
Innlegg: 8.453
Honda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Trenger tips ...

Opprinnelig lagt inn av Miss Norway, her.

Og hvis ikke selvbruner funker perfekt så kjøper du en flaske med god gammeldags Kastanjevann på parfymeri, blander litt i bodylotionen din og får gubben til å fargelegge de verste lyse stripene.

Dog litt kjipt hvis kjolen er veldig lys, for det kan smitte endel av.

Kjolen er lyse blå

Men takk for tips

Opprinnelig lagt inn av Fruktflua, her.

På den annen side; hvis du ikke gjør noe som helst med ryggen vil jo brunfargen forsvinne og dermed stroppeskillene også. Med det været vi har nå, så tviler jeg på at du klarer å opprettholde brunfargen du har opparbeidet deg.


I går var det 23 grader i skyggen og i dag 25
Men er ikke noe spes i solen. Men er ganske brun øverst på ryggen. Så får se hvordan det ser ut om en stund
hehe

__________________
Honda som ikke kjører Honda bil for tiden men har Honda snøfres og gressklipper med Honda motor...
Honda er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no