Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Gave til 11-årig flyktning som liker fotball?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-12-16, 21:17   #1
Tangerine
Eklektisk
 
Tangerine sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2007
Innlegg: 5.213
Blogginnlegg: 1
Tangerine er et navn som alle kjenner tilTangerine er et navn som alle kjenner tilTangerine er et navn som alle kjenner tilTangerine er et navn som alle kjenner tilTangerine er et navn som alle kjenner tilTangerine er et navn som alle kjenner tilTangerine er et navn som alle kjenner tilTangerine er et navn som alle kjenner tilTangerine er et navn som alle kjenner tilTangerine er et navn som alle kjenner tilTangerine er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Gave til 11-årig flyktning som liker fotball?

Keeperhansker og Hødd-drakt.

Tangerine er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 19-12-16, 11:20   #2
My
Semiaktiv
 
My sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 31.177
My har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Gave til 11-årig flyktning som liker fotball?

Det er jo en viss fare for at de har fotballer allererde, men som mor til en fotballgutt vet jeg at uansett hvor mange fotballer man har kan man alltids ønske seg en til.

Gutten min har forresten et belte til å ha rundt livet, med en lang strikk, og brede borrelåser til å feste rundt ballen. Smart for å øve på å trikse, og smart når man har med ball til og fra trening, og bare MÅ sparke på den mens man går langs vegen (og det er utrolig bratt, så mister man den finner man den igjen i en hage en kilometer unna). Har kjøpt den på en lokal sportsbutikk her i byen (de som selger klubbtøy). Gutten min har brukt sin masse og har fått gi i gave til sine misunnelige kompiser.

https://www.sklz.com/soccer/starkick...ml?cgid=soccer

Noe annet han har fått, som var populært, kjøpt på samme butikk, var ei mappe med dommerfløyte med bånd til å henge rundt halsen, stoppeklokke, rødt og gult kort, notatblokk og blyant.

__________________
µ 05 07 07

Sist redigert av My : 19-12-16 kl 11:25.
My er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 19-12-16, 12:35   #3
Tussa
Ferdiglada
 
Tussa sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 11.935
Tussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Gave til 11-årig flyktning som liker fotball?

Opprinnelig lagt inn av Tangerine, her.

Keeperhansker og Hødd-drakt.

__________________
Gut 02 Jente 05
Tussa er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no