Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Bruk av privat mobil på jobb - hvem har ansvar?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-10-16, 11:27   #7
Neket
Har diplom
 
Neket sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 14.792
Neket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt av
Standard

Sv: Bruk av privat mobil på jobb - hvem har ansvar?

Interessant problemstilling! Hos oss har vi mulighet til å bruke eget utstyr (BYOD), men da på eget ansvar - men det er jo frivillig. Vi får det vi trenger (PC, mobil, etc), men hvis noen har sterke ønsker om å bruke dingser vi ikke har dekket kan de det, men da er de selv ansvarlige.

Jeg tror jeg hadde krevd at de enten dekket uhell, eller nektet å ta med mobilen - så får de fikse det på en annen måte.

Må elevene også bruke to-faktor pålogging? Det høres jo maks upraktisk ut.

Neket er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no