Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Vinterklær

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-09-16, 10:44   #1
Lavender
Passe aktiv
 
Lavender sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2010
Hvor: Sentralt
Innlegg: 11.306
Lavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Vinterklær

Opprinnelig lagt inn av Lille*My, her.

05-jenta mi hadde slike i fjor, bare i annen farge. Hun var veldig fornøyd.

Takk! Det er mulig jeg kjøper Nesnalobber i tillegg, så har vi i tilfelle kulda setter seg på Østlandet. Hvis hun vokser ut av de, kan jeg overta.

__________________
06 & 08 .
Lavender er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 14-09-16, 10:47   #2
My
Semiaktiv
 
My sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 31.265
My har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Vinterklær

Opprinnelig lagt inn av Lavender, her.

Takk! Det er mulig jeg kjøper Nesnalobber i tillegg, så har vi i tilfelle kulda setter seg på Østlandet. Hvis hun vokser ut av de, kan jeg overta.

Ja, det er jo gjerne kaldere på Østlandet enn her, og i fjor var vel heller ikke en spesielt kald vinter, etter det jeg kan huske. Men jeg husker i alle fall ikke at det var snakk om å være kald på beina. Så jeg vurderer å tilby henne disse i år igjen, i en eller annen farge, om hun ikke kan bruke dem fra i fjor.

07-ungene må nok ha nye. Jenta brukte sine forrige to vintre på rad, så om de fortsatt passer så er de likevel såpass utslitte at det er på tide med en utskiftning. Ser for meg at dette er noe sånt som hun vil like:



Hva gutten ender opp med er jeg ikke sikker på, men han likte godt sine Viking med hjulstramming på lissene, som han hadde både i fjor og året før. Så det er mulig det blir det i år også. Han bryr seg fortsatt lite om hvordan det ser ut, men er glad i kule tekniske løsninger.

__________________
µ 05 07 07

Sist redigert av My : 14-09-16 kl 10:58.
My er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 14-09-16, 11:12   #3
zinatara
Bør lage seg en tittel selv
 
zinatara sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2011
Innlegg: 6.806
zinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Vinterklær

Da har jeg brukt 2000 kroner på tre par vintersko på footway. Krysser fingrene for at de passer og at ungene blir fornøyde.

Storesøster


Lillesøster


Guttungen

zinatara er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no