Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Ting som irriterer

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Lukket tråd
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-09-16, 19:47   #1
Elise
Ute av drift
 
Elise sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 15.977
Elise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Ting som irriterer

Vi har gått over til OneNote på det meste, og bruker knapt Fronter lenger. Det er mulig det fortsatt må brukes på store innleveringer, men minst mulig ellers. Veldig deilig.

Dagens irritasjon: plantar fascitt. Fortsatt vondt etter over 3 mnd. Datter 11 har vondt nøyaktig samme sted.

__________________
05 og 07
Elise er ikke aktiv  
Gammel 05-09-16, 19:58   #2
Matilda
Dig for victory!
 
Matilda sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Østlandet
Innlegg: 9.416
Blogginnlegg: 36
Matilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt av
Standard

Sv: Ting som irriterer

Opprinnelig lagt inn av Elise, her.

Vi har gått over til OneNote på det meste, og bruker knapt Fronter lenger. Det er mulig det fortsatt må brukes på store innleveringer, men minst mulig ellers. Veldig deilig.

Ingen plagiatkontroll?

Jeg synes det er praktisk med et sted som samler alt: oppslagstavle, kalender, innleveringer med mulighet for plagiatkontroll, lenkesamling, a-tekst og e-post. Vi bruker OneNote og samskriving i OneDrive også, men det erstatter jo ikke mulighetene en læringsplattform gir. Bare synd når oppdateringer som kommer gjør plattformen mindre hensiktsmessig å bruke istedet for mer.

Og Fronter - det skjønner jeg at man går bort fra. Det er jo enda mindre oversiktlig enn It's Learning.

__________________
"These books gave Matilda a hopeful and comforting message: You are not alone."
— Roald Dahl, Matilda
Matilda er ikke aktiv  
Lukket tråd

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no