Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Innesko til skole/SFO

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-08-16, 16:07   #8
veobra
på slep
 
veobra sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2009
Innlegg: 11.466
veobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Innesko til skole/SFO

Opprinnelig lagt inn av Tjorven, her.

Som innesko på skolen har han brukt sommerens sandaler. Godt vasket før de ble tatt i bruk. Og så har han hatt et par joggesko liggende i hylla på skolen til bruk i gymtimene.

Samme her. Sandaler eller etter hvert crocs inne.

Jeg er ikke så veldig bekymret for om de blir litt kalde den ene gangen det er brannøvelse og det muligens regner. Greit med noe så de ikke glir, men hverdagen inne er mye viktigere enn den ene øvelsen eller falske alarmen. Jeg velger derfor det de har på bena inne etter hve4dagen.

__________________
S.E.& O.
veobra er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no