Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Konfirmant 2017

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-05-16, 12:17   #11
Pebbles
By the Sea
 
Pebbles sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2007
Innlegg: 12.571
Blogginnlegg: 186
Pebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Konfirmant 2017

Jeg er opptatt av pynt og mat og sånt - men jeg er aller mest opptatt av stemningen, at det skal være avslappet og hyggelig. I vår store familie, har det begynt å bli litt stivt blant de store barna/tenåringene i slike sammenhenger, og det synes jeg ikke er noe ok. Jeg har lyst til at folk skal slappe av og kose seg og at tenåringen ikke skal forsvinne inn i mobiltelefonene når eldste skal konfirmeres, så jeg har allerede begynt å tenke på hva vi kan gjøre for å legge forholdene til rette for det. Vi skal ha konfirmasjon hjemme, og vi har hage. Ved pent vær, har jeg lyst til å ha noen aktiviteter stående ute (ikke sånn at alle må være med, men at de som ønsker kan gjøre det) - kubbs, krocket etc. Noen som har noen idéer her? Og hva om det regner - er det noe vi kan legge til rette fo rinne som fenger store barn/ungdommer, og kanskje også voksne?

__________________
"I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel." - Maya Angelou -
Pebbles er ikke aktiv  
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no