Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Vis meg puteoppbevaringa di!

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-05-16, 14:16   #21
Matilda
Dig for victory!
 
Matilda sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Østlandet
Innlegg: 9.420
Blogginnlegg: 36
Matilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt av
Standard

Sv: Vis meg puteoppbevaringa di!

Det skjønner jeg veldig godt. Vi har landa på å reparere den vi alt har i tre, og så muligens snekre en ny løsning på litt sikt. Så kanskje jeg kan få plass til å sitte snart.

Oppdatert info: Mamma gjemmer putene under senga, fordi de var i veien bak spisebordet. Litt vanskelig når man har kontinentalseng... Og ganske upraktisk. Trekk hørtes lurt ut! (Vi har fot liten sofa til at vi får alle putene oppi... Bildet viser bare halvparten.)

__________________
"These books gave Matilda a hopeful and comforting message: You are not alone."
— Roald Dahl, Matilda
Matilda er aktiv nå   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no