Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Hva er den beste reisetrillen for åttemånedringer nutildags?

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-04-16, 13:54   #6
Einhyrningur
Be happy!
 
Einhyrningur sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2009
Innlegg: 10.078
Einhyrningur har mye å være stolt avEinhyrningur har mye å være stolt avEinhyrningur har mye å være stolt avEinhyrningur har mye å være stolt avEinhyrningur har mye å være stolt avEinhyrningur har mye å være stolt avEinhyrningur har mye å være stolt avEinhyrningur har mye å være stolt avEinhyrningur har mye å være stolt avEinhyrningur har mye å være stolt avEinhyrningur har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva er den beste reisetrillen for åttemånedringer nutildags?

Opprinnelig lagt inn av Matilda, her.

Mens jeg syntes Zapp Xtra var litt knølete på tur, siden den må slås sammen i to deler. Så jeg har en lyseblå som skal selges billig, om du lander på det.

Vi har Baby Jogger City Mini, og jeg er ikke helt fornøyd med den heller. For høyt håndtak, og knølete på ulendt føre, men den er i det minste lett å slå sammen. Det fine med den er at man kan binde fast vrange fireåringer i den også, så den varer lenge.

Quinny zapp xtra 2 kan legges sammen uten å dele den i to. Vi har den vanlige, men synes ikke det er noe problem.

Einhyrningur er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no