Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Smørefrie ski til voksne?

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-02-16, 19:06   #4
Gerbera
Bør lage seg en tittel selv
 
Gerbera sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Viken
Innlegg: 4.488
Gerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Smørefrie ski til voksne?

Opprinnelig lagt inn av Input, her.

Har ikke tenkt å kaste smøreskiene mine, så jeg gidder ikke bruke 3000 på ski som bare skal brukes på flatmark utenfor huset. Men takk for tips!

Kjøpe Swix smøretape, funker som fjell. Passer til de fleste temperaturer hvor du kan finne på å gå på ski, litt dårlig gli i -16 grader, men det er i tilfelle helt ok, all den tid det funker så bra ellers.

Kan holde hele sesongen og føret er godt, må legges på nytt i løpet av sesongen om du går mye på dårlig underlag (isete, rusk og rask i løypa ol)

Jeg har lagt det på skiene til både barn og voksne her, alle er veldig fornøyde.

__________________
To søte germini 05~07
Gerbera er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no