|
|||||||
| Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
koko
|
Sv: Hva serverer man til 18 småtasser?Serverer aldri pølser i bursdag, opplever at temmelig mange unger er kjempeglade for å få noe annet enn de evinnelige pølsene.
__________________
Dårlige vitser har også livets rett. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
lettere utlada
|
Sv: Hva serverer man til 18 småtasser?
Ja, det er det jeg også ser. Min ene podes utsagn når jeg nevnte pølser var "åååh, hvorfor pølser?! Mamma! Jeg LIKER det jo ikke engang!" Han spiser det av og til da, men er ikke begeistret. Så pølser utgår har jeg bestemt meg for. Det finnes så mange andre gode ideer som ikke krever all verdens tid og krefter.
__________________
Tvillinggutter 2010 |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Eppur si muove.
Medlem siden: Jan 2012
Innlegg: 15.919
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Hva serverer man til 18 småtasser?Jeg har også inntrykk av at mange etterhvert er glade for å slippe pølser i alle bursdagsselskap. Vi serverer vanligvis pizza, fordi det er enkelt å tilpasse topping etter hva barna kan spise/liker/tåler, samtidig som alle får det samme. Det har vært veldig populært i våre bursdager.
__________________
It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye. 2008 - 2011 - 2013 |
|
|
|
|
|
#4 |
|
lettere utlada
|
Sv: Hva serverer man til 18 småtasser?
Det har du rett i. Tror jeg går for pizzasnurrer jeg. Er ferdig pizzadeig uten melk?
__________________
Tvillinggutter 2010 |
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|