|
|||||||
| Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
En som trener
|
Sv: Beste nettsted for å finne ferieboliger i Kroatia?
Vi har bestilt et nydelig ,stort hus, med basseng, tre soverom og tre bad, sjøutsikt og kort vei til strand, og betaler 30.000,- for en uke. Mye penger, men ikke egentlig så dyrt for det vi får, synes jeg. Vi er to voksne og fire barn. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
This is normal!
|
Sv: Beste nettsted for å finne ferieboliger i Kroatia?Høres herlig ut og helt grei pris i forhold til hva dere får! Tror vårt koster ca. 14000+ for 6 dager. Nesten dyreste overnatting på hele Europaturneen.
__________________
There is a crack in everything. That's how the light gets in. (Leonard Cohen, 1992)
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Tja...
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 16.155
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Beste nettsted for å finne ferieboliger i Kroatia?Er det spesielt dyrt å leie leilighet/hus i Kroatia eller er det veldig luksuriøst bosted?
__________________
Gina og gutta, 2001 og 2005 Jeg eldes ikke - jeg mørner.
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Passe aktiv
Medlem siden: Oct 2010
Hvor: Sentralt
Innlegg: 11.295
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Beste nettsted for å finne ferieboliger i Kroatia?
Jeg synes det er lite å velge i, små forhold og mange små tilbydere. Vi betaler 7.500,- i uken for liten leilighet i by med lite felles svømmebasseng i bakgården, og 7.500,- i uken for stor leilighet med to soverom og stor møblert terrasse på et tettsted ved havet. 5000,- for to uker med leiebil, og 6000,- for flybilletter. 26.000,- for fire i selvhushold og med bil, alt er enkel standard.
__________________
06 & 08 .
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Erfaren nok
|
Sv: Beste nettsted for å finne ferieboliger i Kroatia?
Hvilket hus var dette da
__________________
Enten går det bra, eller så går det over. |
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|