Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Trenger kjolehjelp

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-12-15, 18:16   #2
Pøblis
Panzerekstremfeminist
 
Pøblis sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 19.422
Blogginnlegg: 361
Pøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Trenger kjolehjelp

Opprinnelig lagt inn av Nextlife, her.

Er det noen fline kjolehjelpere her som kan tipse/hjelpe meg med en fin kjole til jul (altså er utenlands netthandel sikkert utelukket)?

Jeg har lyst på en fin kjole som kler meg med mine farger og høyde og fasong, men er helt udugelig på å finne slikt på egen hånd.
Siden jeg er ganske høy blir kjoler ofte i mistforhold til kroppen min, enten er livet under brystet, eller rett-over-kne-lengde midt på låret.

Jeg er altså 185 cm, normalt bygd, ikke puppe-stell å skryte av, langt mørkt hår og nordisk hud.
Lange ben (bruker 36 eller 38 i beinlengde på bukser). Når jeg kjøper klær sier de alltid at jeg har guttefasong, altså ikke schvung på de rette plassene for typisk damekropp.
Jeg kler ikke lyse jordfarger særlig godt, og har ikke lyst på sort tror jeg.
Fins det en fin kjole til meg, tro?
Gjerne fysisk butikk, men ikke et must.

Du må dulte på Nessie. Hun er god på slik.

__________________
I myself have never been able to find out precisely what feminism is: I only know that people call me a feminist whenever I express sentiments that differentiate me from a doormat or a prostitute. Rebecca West
Pøblis er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no