|
|||||||
| Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
ej ikke møjkets heije
|
Sv: Coops kaffebøll på LøkkaJeg er nok noe naiv, men jeg tror faktisk ikke at Coop har tenkt over at de tråkker de som ønsker å støtte opp om de uavhengige aktørene på tærne.
__________________
Snuppa 05, Knerten 07
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Yes, we can!!
|
Sv: Coops kaffebøll på Løkka
Jeg er ikke sikker der, altså, kampanjen var veldig "hipsterne trodde de drakk fancy kaffe, og så var det bare coop, haha!". Noe som, når jeg tenker meg om, ikke kan ha vært så smart, for det blir litt sånn "pssjt, SÅ stor forskjell er det ikke på god og dårlig kaffe, kjøp dårlig fra oss, dere!", og ikke det du sier: "selv de kresne like den". Det kan hende det er Dagbladets versjon som har festet seg hos meg, da. Den var veldig "haha, dumme hipstere".
__________________
Feilen med verden er at de dumme er så skråsikre på alt - og de kloke så fulle av tvil. Bertrand Russel |
|
|
|
|
|
#3 |
|
ej ikke møjkets heije
|
Sv: Coops kaffebøll på Løkka
Jeg er enig i at artikkelen jeg leste lett tolkes sånn. Men vi vet ikke om det var coop sin versjon eller om det var slik avisa valgte å vinkle pressemeldingen som ble sendt ut.
__________________
Snuppa 05, Knerten 07
|
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|