Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Paxskap, erfaring med 35 cm dybde?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-09-15, 14:50   #40
Robyn
⭐️⭐️⭐️
 
Robyn sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2008
Innlegg: 9.105
Blogginnlegg: 2
Robyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Paxskap, erfaring med 35 cm dybde?

Vi har 4x75 med skyvedører på soverommet. Tror man må ha den størrelsen om man ønsker skyvedører. De passer i allefall ikke på alle.
Vi valgte bort trådkurver og har i grunnen ikke savnet det siden hyllene er såpass grunne. Ville vurdert annerledes om de hadde treskuffer og ikke bare trådkurver.

Jeg må si at jeg faktisk foretrekker de grunne skapene fremfor de dype, selv om de selvsagt rommer en del mindre pr. meter vegg.

__________________
1996 & 2002
"Det har jeg aldri gjort før...
Så det tror jeg sikkert jeg kan klare..."
-Pippi
Robyn er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no