Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Hvor mange kvm er deres soverom?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-08-15, 21:38   #11
GydaG
lider av tastleksi
 
GydaG sin avatar
 
Medlem siden: May 2009
Hvor: På landet
Innlegg: 6.257
Blogginnlegg: 44
GydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hvor mange kvm er deres soverom?

Opprinnelig lagt inn av Christa, her.

Vi ser litt på mulighet for å bygge hus. Det hus vi evt velger har flere soverom på 9.7 kvm samt 1 soverom på 14 kvm men det kan man velge å ta med i stueløsningen som vi er fristet til da det hadde gitt oss drømmestuen.
Det ene soverommet på 9.7 kvm har en garderobe på 2.2 kvm, (skyvedør så ingen dør som skal åpnes og tar plass), som ikke er inkl i de 9.7 kvm og jeg sitter her og lurer på om det er stort nok til oss voksne. Rommet er nok så kvadratisk.

Det er omtrent som vårt soverom nå, vi har skyvedørsgarderobe på 3 meter langs ene veggen, og resten av rommet blir vel omtrent 9 kvm. Funker helt greit.

__________________
2003 2010 2012
It's not only only, but but.
We have to take in nourishment, expel waste and inhale enough oxygen to keep our cells from dying. Everything else is optional!
GydaG er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no