|
|||||||
| Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#2 |
|
rakkarpus
|
Sv: Buhund?
Noe av grunnen til at vi valgte Drentsche Patrijshond er at den svært sjelden bjeffer. Vet det er et kull på gang i Sverige. Ingen som driver oppdrett i Norge, kun 40 drenter i Norge.
__________________
When you know better, you do better. |
|
|
|
|
|
#3 |
|
rakkarpus
|
Sv: Buhund?Hm, bo ute ja, da er det ikke sikkert en drent er tingen. De vil veldig gjerne være nær familien sin/eier mesteparten av tiden.
__________________
When you know better, you do better. |
|
|
|
|
|
#4 |
|
finner ut av mye
|
Sv: Buhund?Mens buhunden en av naboene mine hadde bjeffet aldri og var veldig vennlig. Den bodde på en gård og løp fritt omkring. Den eneste av nabohundene hunden min kom overens med faktisk. Men den var kanskje et unntak.
__________________
And I said to my body, softly, "I want to be your friend. It took a long breath and replied, "I've been waiting my whole life for this." ~ Nayyirah Waheed ~ |
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|